Корзина
61 отзыв
+380932662876
+380984372313
Спортивное питание Mass-Factor
Корзина
 • picture 1
  Таурин 1000 мг Starkpharm 100 caps

  Таурин 1000 мг Starkpharm 100 caps

  116 грн.

  • В наличии
  • Код: 172101
  Таурин 1000 мг Starkpharm 100 caps
  Таурин 1000 мг Starkpharm 100 capsВ наличии
  116 грн.
  Купить
  +380932662876
  • +380984372313
  +380932662876
  • +380984372313
  • График работы
  • Адрес и контакты
  возврат товара в течение 14 дней по договоренности

  Starkpharm Таурин на (50-100 днів) Taurine 
  Вільна форма амінокислоти таурину (L-taurine).
  Таурин сприяє швидкому всмоктуванню і засвоєнню вуглеводомістких продуктів, особливо дисахаридів. Підсилює ефект від прийому інших продуктів спортивного харчування, виконуючи транспортну функцію.

  НЕРВОВА СИСТЕМА
  Таурин Starkpharm здійснює нейропротекторну (захисну дію на головний мозок). При його комплексному застосуванні із засобами, що поліпшують мозковий кровообіг, у хворих з ураженнями головного мозку поліпшуються когнітивні функції (вищі мозкові функції: пам'ять, увага, психомоторна координація, мова та інше). Сприяє усуненню невротичної симптоматики та вегетативних порушень.
  Останнім часом встановлено, що в мозку таурин грає роль нейромедіаторної амінокислоти, яка гальмує синаптичну передачу. При великій дозуванні ― гальмування нервових процесів, заспокійливу, протисудомну дію. У малих дозах ― стимулюючу (входить до складу енергетичних напоїв Red Bull та інших).
  Таурин знімає стрес і м'язову напругу. Він відновлює енергетику нервових клітин настільки, що і пам'ять, і увага, і настрій різко поліпшуються (пропадає гнів, дратівливість).

  ПРОТИНАБРЯКОВА ДІЯ ТАУРИНУ
  Таурин Starkpharm управляє роботою клітинних мембран, утримуючи калій і магній всередині клітин, а надлишок натрію ― ззовні. Таким чином, він діє як діуретик. Але на відміну від сильнодіючих діуретичних препаратів таурин не є клітинною отрутою. Він не вражає нирки.
  Таурин ― найкращий засіб для всіх станів, при яких необхідно зменшити накопичення рідини, в тому числі для серцевої недостатності і хвороб печінки. Навіть у тих нешкідливих випадках, коли Ви злегка опухає ― наприклад, після тривалої подорожі на літаку або при наближенні менструації, ― кілька доз таурину прекрасно допоможуть. Це набагато більше, ніж можна сказати про фармацевтичні діуретики, які в останні роки звинувачували в тому, що вони викликають ті ж самі затримку води і набряк тканин для зняття яких спочатку призначалися. У контрасті з цим «побічні дії» таурину зводяться до його практичну користь.
  Якщо приймати таурин з перервою не більше 6 годин між прийомами їжі, то виявляється і ще одна властивість цієї унікальної амінокислоти ― зниження апетиту.

  СЕРЦЕ І СУДИНИ
  Таурин Starkpharm надає помірно виражену пряму кардіотонічну дію, обумовлену не тільки збереженням енергетичних ресурсів міокарда, необхідних для процесу скорочення, але і прямим впливом на скоротливі білки міокарда, підвищує вміст іонізованого кальцію в клітинах міокарда і, в той же час, перешкоджає перевантаженню мітохондрій іонами кальцію. Він запобігає виведення калію з серцевого м'яза і тому сприяє профілактиці порушень серцевого ритму.
  Покращує кровообіг і запобігає тромбоутворенню за рахунок антиагрегантного ефекту.
  Володіє альфаадреноблокуючим ефектом, що проявляється в судинорозширювальній дії таурину і його ефективності при лікуванні аденоми простати.

  ОБМІН ХОЛЕСТЕРИНУ, ЖИРІВ, І ФУНКЦІЇ ПЕЧІНКИ
  Найбільш вивчена функція таурину ― його роль у виробництві жовчних солей. Основний спосіб, яким організм позбавляється від зайвого холестерину, це використання його для виробництва жовчі. Жовч складається в основному з холестерину, який виробляється в печінці і зберігається в жовчному міхурі. Жовч сприяє засвоєнню жирів, зменшуючи їх кількість і полегшуючи переробку жиру травними ензимами.
  Однак жовч недостатньо розчинна, якщо вона не кон'югована, тобто, не з'єднана з іншими речовинами. У цьому випадку вона перетворюється в жовчні солі. Головними кон'югується агентами є гліцин і таурин.
  У присутності таурину жовч залишається в рідкому стані і менш схильна до утворення жовчних каменів. Це особливо важливо для тих, у кого хірургічно видалений жовчний міхур або чия печінка не може працювати оптимальним чином.
  Таким чином, таурин сприяє зниженню рівня холестерину в крові, утримуючи ліпопротеїни низької щільності (ЛНП, шкідливий вид холестерину) від проникнення в кровотік. Високий рівень ЛНП є головним фактором ризику серцево-судинних захворювань.

  ДІАБЕТ
  Taurine Starkpharm допомагає антиоксидантному захисту, посилює імунну систему, оберігає від діабету.
  Хоча діабет типу I і діабет типу II ― це два різних захворювання, таурин допомагає стабілізувати рівень цукру в крові при обох типах даного захворювання. У людей з діабетом типу II він підвищує чутливість клітин до інсуліну; при діабеті типу I щоденний прийом 1,5 грама таурину призводить до довготривалого зниження рівня цукру.

  М'ЯЗИ
  Будучи серосодержащей амінокислотою, таурин сприяє нормалізації функції клітинних мембран, поліпшення обмінних процесів.
  Taurine Starkpharm необхідний для нормального функціонування скелетних м'язів. Це було продемонстровано в 2004 році в дослідженні на мишах з генетичним дефіцитом таурину. У них було майже повне виснаження скелетних і серцевого м'язів.


  КОСМЕТОЛОГИЯ
  Останнім часом косметичні композиції, що містять таурин, були введені, можливо, через його антифібротичні властивості. Він також допомагає підтримувати гідратацію шкіру.
  В Україні таурин застосовують у складі очних крапель для лікування дистрофічних захворювань сітківки та проникаючих поранень рогівки, однак результати досліджень свідчать про необхідність більш широкого клінічного застосування.

  Експериментальні дослідження
  У ході семинедельного експерименту вчені спостерігали за впливом споживання 3 грам таурину в день тридцятьма страждаючими надмірною вагою студентами. Частина групи отримувала плацебо. Таурин знизив рівень тригліцеридів у крові і поліпшив атерогенний індекс (відношення ЛНП до ЛВП). Таурин збільшив виробництво корисних ліпопротеїнів (високої щільності).
  Крім того, у студентів, які вживали таурин, проявився позитивний побічний ефект, а саме: зменшення кількості підшкірного жиру. Досліди над щурами показали, що таурин запобігає накопиченню абдомінального жиру, що вважається найбільш небезпечним для здоров'я і пов'язаним з інсулінорезистентністю, серцевими захворюваннями і діабетом.

  Фармацевтичні властивості:
  Ця речовина має широкий спектр дії: вона є фактором росту і осморегулятором, реалізує функцію зору і регенерацію сітківки ока, надає гальмуючу дію на постсинаптичні нейрон і стабілізує клітинні мембрани. Таурин вельми важливий для функціонування жовчної системи, гальмує накопичення холестерину в крові, стимулює виділення інсуліну, підвищує опірність до холоду, впливу іонізуючих випромінювань і токсичних речовин; сприяє зняттю конвульсій; сильний антиоксидант.

  Рекомендована добова доза:
  Двічі на день у першій половині дня по 1 граму між прийомами їжі.

  Додаткові рекомендації для Starkpharm Taurine:
  Особливо рекомендується прийом L-taurine (2 грами) спільно з AAKG (5 грам) і концентрованим креатином (0,5 грама на 30 кг ваги) за 60 хвилин до початку тренування.

  Характеристики
  Основные
  Производитель  Stark Pharm
  Страна производительУкраина
  Количество100 (шт.)
  ТипКапсули
  Дополнительные характеристики
  Кількість100 (шт.)
  ВиробникStark Pharm
  Вага100.0 (г)
  Информация для заказа
  • Цена: 116 грн.